*Deserek* czyli czas na gofry z bitą śmietaną i owocami

maja 14, 2016

Desery to na pewno jedna z moich ulubionych rzeczy jaką lubię robić jeśli chodzi gotowanie. Na szczęście nie grozi mi przybycie dodatkowych kilogramów, bo mam szybką przemianę materii. Nie zawsze jem desery - częściej wybieram ciastka lub wafelki, lub cokolwiek słodkiego, co jest w domu. Tym razem - deser - prosty i szybki, który każda na pewno lubi :) Gofry domowe.
gofry z polewą czekoladową i owocami


Gofry często kupuję w TESCO jak robimy duże zakupy, kilka razy zdarzyło mi się również kupić w LIDLU.  Mam wrażenie, że nieco lepsze są w TESCO...


Jeśli chodzi o bitą śmietanę to często używam fixa - śnieżkę, dodaję do niego tylko mleko i całość miksuję. Czasami jednak używam po prostu gotowej bitej śmietany. Niestety jest ona gorsza w smaku.


A jakie wybieram dodatki? Mamy szeroki wachlarz do wyboru - od posypek, kolorowych literek, kuleczek, po owoce, konfitury, czy też sosy wszelkich smaków.
gofry z polewą truskawkową i czekoladową

Bardzo lubię gofry z kiwi i polewą czekoladową. Kiedy przygotowuję gofry w domu staram się, żeby były i smaczne i kolorowe. Opcjonalnie używam też sosu truskawkowego czy innych owoców.
sosy do deserów
szybki deser
Przygotowanie zajmuje około 15 minut a całość zjadam w 5 min :))Które gofry lepsze - na mieście czy w domu? Jakie są Wasze ulubione deserki? W jakim mieście serwują najlepsze gofry?

Zobacz podobne posty

2 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty