W oczekiwaniu na paczkę...

maja 16, 2016

Dziś deszczowo w Kielcach i czuć chłodny wiatr. Czekam z niecierpliwością na cieplejsze dni i pierwszy grill w tym roku. Dwa lata temu sezon otwieraliśmy pod koniec marca! Tym razem za dużo rzeczy mam na głowie i weekendy spędzam w pracy albo na uczelni.
tęcza po burzy

Oprócz cieplejszych dni w tym tygodniu czekam na trzy zamówienia, głównie kosmetyczne! Jedna większa paczka przywędruje do mnie z WIZAZ24. Baner tego sklepu jest umieszczony po prawej stronie na moim blogu. Zajrzyjcie, bo ceny są przystępne i na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie.


Czekam również na kilka paczek z aliexpress.com i wkrótce zaprezentuję wszystko na BLOGu.Dodatkowo od dłuższego czasu myślę nad wprowadzeniem na BLOG listy życzeń (WISHLIST) na której znajdziecie ciekawe rzeczy nie tylko z dziedziny kosmetyki i być może, któraś z tych rzeczy przypadnie Wam do gustu.Zachęcam Was dziewczyny do obserwowania bloga :)Blog będzie z czasem rozbudowywany - możliwe, że pojawią się również filmiki na YT oraz zakładka DIY.Rozdania również będą :))Pozdrawiam cieplutko!
Pochwalcie się czy też czekacie na jakąś paczkę z zamówieniem?
Co najczęściej kupujecie ONLINE? 
Jakie sklepy online polecacie?

Zobacz podobne posty

1 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty