ECODENTA - wybielająca czarna pasta do zębów z węglem drzewnym i teavigo

czerwca 17, 2016

Hello! Niestety ostatnio nie mam czasu na złożenie postów i ich publikacje jak również przygotowanie nowych zdjęć... mam jednak nadzieję, że za niecały miesiąc jeśli dojdzie do mojej szczęśliwej obrony magisterskiej - będę mogła dzielić się z Wami kosmetycznymi (i nie tylko) relacjami :)


Tymczasem, zapraszam Was do przeczytania recenzji odnośnie CZARNEJ pasty do zębów ECODENTAecodenta pasta do zębów
Pastę kupiłam w serwisie Wizaz24.pl ---- link można znaleźć po prawej stronie bloga ;)


Jest to moja pierwsza pasta o kolorze głębokiej czerni, druga z kolei lub trzecia naturalna i używam jej często (bo aktualnie w użyciu mam jeszcze jedną "tradycyjną" COLGATE)


Na zakup skusiłam się po przeczytaniu opisu produktu oraz zachęcił mnie również fakt, że pasta wybiela zęby i w składzie ma naturalne produkty.
pasta do zębów wybielającaPasta jest bardzo dobrze zamknięta folią jak większość past, co stanowi dobrze zabezpieczenie przed wylaniem. Czarna maź jest również zamknięta w czarnej butelce z elementami białego. Również w podobnym stylu jest opakowanie kartonowe na pastę.pasta do zębów wybielająca

Ogromnym minusem przy jej użytkowaniu jest brudzenie umywalki oraz szczoteczki. Aktualnie używam elektrycznej szczoteczki ORAL-B z wymiennymi końcówkami i z każdym myciem szczoteczka robi się brudniejsza.Nie jest to jednak czynnik, którego nie można się pozbyć ale jednak utrudnia to korzystanie z produktu.
pasta do zębów czarna


pasta naturalna do zębów
Skład i zalecenia:
pasta ecodenta składpasta czarna właściwości

pasta czarna wybielająca


pasta zębyNie żałuję zakupu tej pasty a wręcz przeciwnie - bardzo cieszę się, że mogłam po raz pierwszy spróbować użyć czarnej pasty do zębów. Przypuszczam, że jeśli zrobiłabym test i zakryła oczy - jeśli myłabym zęby 2 różnymi, miętowymi pastami - pewnie nie rozróżniłabym ich :)

Cena pasty za 100ml / 12-13 zł

Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: 5/5
Cena: 4/5
Skuteczność: dokładnie myje zęby, pozostawiając świeży, mocny oddech, dodatkowo zęby ładnie błyszczą
Zapach: miętowy

Zobacz podobne posty

3 komentarze

  1. Ciekawa jestem tej pasty, szkoda, że tak brudzi zlew;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mam tę pastę i bardzo ją lubię chociaż muszę przyzwyczaić się do tego że nie pieni się tak mocno jak te standardowe .

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj tak, brudzenie szczoteczki to jeden z większych minusów. Ale myślę, że jednak da się to przeżyć, bo pasta ma naprawdę interesujący skład :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty