Widzimy się na #MeetBeauty

maja 18, 2017Od największego wydarzenia w Polsce zrzeszającego 300 wspaniałych blogerów i vlogerów dzieli nas dokładnie 1 dzień i kilkanaście godzin. Kto z Was już nie może się doczekać?


Kilka dni wstecz oraz plany i przygotowania:


29.04 - wiadomość do hotelu, czy mają jeszcze wolne miejsca
4.05 rezerwacja hotelu
15.05 zakup nawigacji samochodowej, bo chociaż moja w telefonie nigdy mnie nie zawiodła to przecież warto mieć dwie bo mój telefon pójdzie na Meet Beauty ze mną a sama przecież nie jadę
16-18.05 wciąż myślę, co ze sobą zabrać, żeby niczego mi nie brakowało i żebym nie miała wrażenia, że o czymś zapomniałam
19.05 pakowanie się do podróży
20.05 - wyjazd wcześnie rano


Jestem po raz pierwszy na takim spotkaniu i długo też zastanawiałam się nad warsztatami. Niestety lub i nawet na moją korzyść - nie musiałam się zbyt długo zastanawiać. Tak ułożyli plan całej imprezy, że wykłady zachodzą na warsztaty. Na #blogotoku, który odbył się jakiś czas temu było zupełnie inaczej - warsztaty były po wykładach a zapisać można się było przy rejestracji. Kto przyszedł wcześniej ten miał duży wybór i przede wszystkim miejsc było naprawdę sporo.

Ostatecznie planowałam wybrać się na dwa warsztaty Meet Beauty - 1 makijażowy i 1 z rzęsami. Niestety w ciągu 8 minut od rozpoczęcia zapisów... widziałam jedno miejsce na rzęsy i gdy kliknęłam ciesząc się, że właśnie się załapałam - na stronie wyskoczył błąd. Takim oto sposobem nie zapisałam się na ŻADEN warsztat i nie musiałam nic wybierać.
Zdecydowanie wolę posiedzieć na wykładach i poznać Red Lipstick Monster :)


Bardzo jestem ciekawa czy ktoś z moich czytelników i obserwatorów bloga też wybiera się na Meet Beauty! Dajcie znać w komentarzu, kto z Was jedzie - może uda się spotkać i pogadać!


Oby pogoda dopisała bo jak na razie jest pięknie!

P.S Przypominam Wam o trwającym rozdaniu - obecnie TYLKO 22 osoby wzięły w nim udział a co za tym idzie - rozdanie zostanie przedłużone i wkrótce pojawi się taka informacja z przypominajką i przedłużeniem. Pamiętajcie, że nagrody wygrywacie ZA DARMO wystarczy tylko wypełnić formularz.

Buziaki!Zobacz podobne posty

5 komentarze

  1. ale super! troche zaluje, ze sie nie zglosilam, ale za rok zrobie to koniecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. baw się dobrze, zgłosiłam się do rozdania.

    OdpowiedzUsuń
  3. Żałuję, że nie mogłam być na spotkaniu :( może za rok w końcu się uda.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty