Dr Scholl - Wygodne chodzenie przez cały rok

czerwca 02, 2017


Wreszcie temperatury na dworzu są na tyle wysokie, że spokojnie można ubrać klapki lub sandały. Niestety czasami tak jest, że gdy wykonujemy pracę stojącą lub w ruchu - nasze stopy bardzo na tym cierpią a ból staje się nie do zniesienia. Jak temu zaradzić?


Oprócz masaży, maści i innych specifików najważniejsze jest obuwie. Swego czasu, podczas mojej byłej pracy gdzie przez ponad 8h byłam na nogach i w ciągłym ruchu moje stopy błagały o pomoc. Często nosiłam obuwie zakryte aby w razie upuszczenia czegoś nie zagrażało to uszkodzeniu czy zranieniu stopy. Niestety ból śródstopia był prawie nie do wytrzymania. Podczas chodzenia, w balerinkach czuć było podłoże a na dworzu wszelkie nierówności takie jak kamyki.

Pewnego razu znalazłam w internecie takie oto podkładki. Wyglądają śmiesznie i można powiedzieć, że aż trudno uwierzyć w ich dobre działanie. A jednak!

Opakowanie zawiera 2 szt podkładek, które zakładamy na drugi palec od strony palucha :)
Dzięki specjalnej budowie podkładki - dobrze amortyzują stopę podczas chodzenia. W upały - stopa nie przykleja się do klapka lub do balerinki :)


Co najważniejsze - podkładki można myć po każdym użyciu. Z jednej strony są pokryte gumową powłoką (albo gumowo-silikonową) a z drugiej jest naklejony materiał - nie jestem pewna ale jest chyba bawełniany. Wkładki wystarczają na bardzo długi okres - używałam ich podczas zeszłych wakacji i mam je również na ten rok. Nie chodziłam w nich codziennie ale 2-3 razy w tygodniu jak już bardzo dokuczały mi stopy albo jak było naprawdę gorąco.
Dostępność: internet

Cena: od 7 zł


Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: 4/5
Cena: 5/5
Skuteczność: wygoda i komfort noszenia obuwia
Zapach: brak

Używałyście podobnych produktów?

Zobacz podobne posty

12 komentarze

 1. Chętnie wypróbuję te podkładki, moje stopy też są ostatnio bardzo zmęczone :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem ciekawy wynalazek, muszę wypróbować :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam mega problem, bo wszystkie buty mnie obcierają :c szukam wlasnie alternatyw jak ta! sprawie je sobie, bo w wakacje zawsze mam problem z balerinami, bo mam waska stope i klapia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. mam je ale na pietę, bardzo fajna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 5. czegos takiego szukalam :) dziekii!:*

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze mam problemy z butami. Wszelkiego rodzaju. Mam chyba niewymiarową stopę :D Także różne wkładki, zapiętki itp. nie są mi obce :D Ale o tym jeszcze nie słyszałam :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Podkładki by mi się przydały, zazwyczaj jednak kupuje zapiętki - nawet jak coś mnie obetrze to je nakleja a plaster wysysa całą ropę z rany i potem śladu po ranie brak :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tych nie znam, ale kiedyś używałam podobnych :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Shoola bardzo lubie ale o tych podkladkach nie slyszalam, chyba sie w je zaopatrze :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawa recenzja, ja również na co dzień stosuje specjalne wkładki silikonowe, które przyjemnie chłodzą skórę moich stóp. Wkładki te chronią mnie także przed powstaniem nieestetycznych i bolących pęcherzy, dzięki nim przetańczyłam w ukochanych szpilkach niejedną noc.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty