Shifei Lawendowe paski do depilacji twarzy

czerwca 24, 2017


Depilacja twarzy nie jest łatwa. Za to bardzo łatwo jest podrażnić tak delikatną skórę jaka jest nad ustami i przysporzyć sobie przy tym wiele problemów. Tym razem chciałam sprawdzić jak sobie poradzą przeciętne plastry do depilacji twarzy SHIFEI.
Od razu przyznam, że po ich zakupie byłam zachwycona i nie mogłam się doczekać użycia. Jednak po drugim razie zastosowania tych oto plastrów - czar prysł.


Opakowanie składa się z 20 sztuk plasterków do depilacji twarzy i dwóch chusteczek nasączonych olejkiem (chyba lawendowym). Do depilacji "wąsika" wystarczają 2-4 sztuki plasterków.
Przed użyciem - wosk oczywiście trzeba rozgrzać bo jest on w zastygniętej formie i bez rozgrzewki niewiele zdziałamy. Zlepiony plasterek pocieram dłonią o spodnie tak aby jak najszybciej całe ciepło przeszło na niego. Następnie odklejam plaster od drugiego i przyklejam do wybranej partii twarzy. Sprawdzam, że pasek jest dobrze umiejscowiony a następnie zrywam go energicznie w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Uff... i już po :-)
Czynność oczywiście powtarzam aby pozbyć się wszystkich niechcianych włosków.

Paski do depilacji są niezwykle wygodnym i szybkim sposobem na pozbycie się włosków nie tylko z twarzy. W tym przypadku uważam, że paski mogłyby być nieco cieńsze ponieważ przyklejanie pasków do twarzy kilka razy może powodować zaczerwienienia i podrażnienia ust.


depilacja


Dzięki takim plastrom możemy się pozbyć niechcianego owłosienia na dłuższy czas bo włos jest wyrywany z cebulką. Dobrze, że opakowanie zawiera również nasączoną olejkiem chusteczkę, dzięki której można się pozbyć resztek wosku z twarzy oraz nawilżyć ją i zabezpieczyć przed ewentualnym podrażnieniem.
Dostępność: internet

Cena: od 5 zł


Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: 5/5
Cena: 5/5
Skuteczność: dobrze wyrywa niechciane włoski ale podrażnia skórę
Zapach: trudno określić - parafinowy?

Jakie macie sposoby na pozbycie się włosków z twarzy?

Zobacz podobne posty

4 komentarze

  1. Przyznam, że jestem niejako ignorantką jeśli chodzi o depilację twarzy i nic przy niej nie majstruję.

    OdpowiedzUsuń
  2. nie dla mnie, ja nie depiluję sobie twarzy

    OdpowiedzUsuń
  3. Depilacja twarzy u kobiet to dosyć uciążliwy problem. Warto poddać się zabiegowi, który w sposób trwały i skuteczny usunie niechciane włosy. Najskuteczniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa laserem diodowym np. Vectus. Efekty sa widoczne juz po 1 zabiegu, natomiast aby były trwałe warto poddać się sesji(około 6 zabiegów).

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty