DARMOWE gadżety szkolne dla dzieciaków | Akcja charytatywna

sierpnia 07, 2017


Aż trudno uwierzyć, że to już połowa wakacji za nami. Czas pędzi tak szybko... Co niektórych z Was czekają studia a innych szkoła. Ja ten etap mam już za sobą ale pamiętam okres przygotowań przed rozpoczęciem roku szkolnego. W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować akcję charytatywną polegającą na ROZDAWANIU gadżetów szkolnych.
Około 2 tygodnie temu, dostałam wiadomość z pytaniem o współpracę i możliwość zaprezentowania akcji charytatywnej organizowanej przez Mateusza Pawłowskiego. Pomyślałam sobie - czemu nie? Jeśli w jakiś sposób mogę wykorzystać swój blog do rozgłośnienia tej akcji, to z chęcią się do tego przyczynię. Pragnę zaznaczyć, że post nie jest sponsorowany.

Na początek przedstawię Wam w kilku zdaniach kim jest Mateusz.
Kilka miesięcy temu powstała akcja polegająca na rozdawaniu darmowych gadżetów szkolnych. Z doświadczenia pamiętam ile moi rodzice musieli ponosić kosztów przed rozpoczęciem roku szkolnego. A to na książki, podręczniki, zeszyty, okładki, przybory szkolne takie jak długopisy, mazaki, gumki, piórnik czy nawet nowy plecak. Rodzinom, które mają znacznie mniej pieniędzy ciężko jest kupić coś fajnego, bo zazwyczaj fajne i ładniejsze = droższe. Inicjatorem rozdawania DARMOWYCH gadżetów szkolnych jak już wcześniej wspomniałam jest Mateusz Pawłowski - absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. szkołę skończył w czerwcu 2016 roku. Mateusz ma 21 lat i jest osobą niewidomą.
Dla mnie to coś niesamowitego, że osoba niepełnosprawna tyle robi dobrego dla innych i chcę pomagać!


Wierzę w to, że również i Ty, czytelniku możesz pomóc więc nie czekaj i powiedz o TEJ akcji swoim znajomym. Nie ma nic lepszego niż sieć znajomych i poczta pantoflowa. Może ktoś wśród Twoich znajomych skorzysta z akcji i dzięki temu będzie mógł zaoszczędzić trochę pieniędzy na gadżetach szkolnych, żeby kupić swojemu dziecku np. nowy plecak lub przeznaczyć te pieniądze na później, na tzw. "czarną godzinę"?

Mateusz zorganizował już dwa konkursy, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem (ponad 700 osób wzięło w nich udział). Jeden w 2015 roku pt. "Pieniądz przyszłości", a drugi w 2014 roku pt. "Kreatywne dziecko"

W akcji: DARMOWE gadżety szkolne, do oddania są: gadżety do szkoły takie jak zeszyty, notatniki oraz zakładki do książek. Liczba gadżetów jest ograniczona więc spieszcie się! Możliwość wysyłki!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 505904182 lub na stronę akcji na Facebooku:Poniżej znajduje się baner reklamowy akcji: Darmowe Gadżety Szkolne
Będzie mi bardzo miło jeśli Wy również wesprzecie akcję i udostępnicie ją dalej!
Razem możemy dotrzeć do osób, które mogą skorzystać z tej okazji!


Zobacz podobne posty

2 komentarze

  1. wspaniała akcja. jest wiele rodzin, którym przyda się takie wsparcie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie akcje powinno częściej się robić! Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty