All about beauty Morska sól do kąpieli

października 19, 2017


Idealny umilacz kąpielowy? Sól zapachowa do wanny. Nie ma nic przyjemniejszego, oprócz kul musujących i soli do kąpieli. Dzięki takim produktom możemy sobie umilić szczególnie długie, jesienne czy zimowe wieczory. Dla miłośników książek, kąpiel + książka i np. dobre wino to już rozpusta totalna! Dziś zaprezentuję Wam jedną z moich ulubionych soli do kąpieli. Dosyć tanią wersję, powszechnie dostępną. Zapraszam na post!
W większości swoich decyzji zakupowych - kosmetyki kupuję dosyć rozsądnie. Najczęściej jednak poddaje się zakupom internetowym ze względu na większy wybór i możliwość "przeskakiwania" między ofertami produktów. W sklepach stacjonarnych bardzo rzadko ulegam promocjom.

Prezentowaną sól do kąpieli, kupuję już od dłuższego czasu. Ma przyjemny zapach, który nie śmierdzi jak typowe "taniochy". Niestety oprócz plusów ma również spory minus.

sól do kąpieli morska

Zerknijmy na etykietę producenta:

niebieska sól do kąpieli


Pojemność 600 g wystarczy naprawdę na całkiem długi okres czasu - w zależności jak często używacie sól. Mnie starcza czasami nawet na 3 miesiące. Przezroczyste opakowane ze srebrną zakrętką pozwala kontrolować ilość soli w pojemniku.


sól spa


Sól do kąpieli ma przepiękny, błękitny kolor. Niestety, zapewne barwnik, który jest dodany do soli równie ładnie barwi wannę, pozostawiając na niej niebieską smugę. I to jest właśnie minus soli. Po kąpieli od razu zmywam smugi z soli mydłem, ponieważ potem ciężko jest je domyć. Gdyby nie to - sól byłaby idealna.


kąpiel sól


Mimo wszystko - dalej będę ją kupować, ponieważ zapach bardzo przypadł mi do gustu.


sól kąpielowaDostępność: sklepy TESCO

Cena: od 5 zł


Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: 5/5
Cena: 5/5
Skuteczność: trudno powiedzieć - ta sól pełni raczej funkcję zapachowo-dekoracyjną
Zapach: ładny, morski zapach

Jakie sole do kąpieli polecacie?


Zobacz podobne posty

2 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Ostatnie posty