Super Clean Żel, masa do czyszczenia klawiatury

listopada 10, 2017


Kurz to coś czego nie lubimy. Z płaskich powierzchni łatwo się go pozbyć ale z powierzchni mieszanych - wypukłych z drobnymi elementami już nie. Klawiatura, piloty do sprzętów rtv - tych przedmiotów nie umyjemy pod bieżącą wodą - dlatego z pomocą przychodzi elastyczna masa czyszcząca Super Clean.


Zabawą tą magiczną masą to również wciągająca przyjemność. Zauważyłam, że najlepszym sposobem jest rolowanie po danym elemencie a nie wgniatanie do środka bo potem jest problem z wyjęciem tej masy.


clean masa

Elastyczna masa występuje w różnych kolorach. Przyznam szczerze, że testowałam dwie różne i ta po prawej jest znacznie lepsza, elastyczna i przede wszystkim mokra a więc tak jakby świeższa. Natomiast masa po lewej była twardsza i mniej lepka.

masa czyszcząca

Należy pamiętać aby szczelnie zamykać masę po oddzieleniu małego kawałka, który przeznaczymy do użycia "na teraz". Zobaczcie moje rezultaty:

czyszczenie klawiaturPilot ja widać na zdjęciu poniżej został bardzo ładnie wyczyszczony. Elastyczna masa nadaje się doskonale do czyszczenia klawiatur i sprzętu rtv. Dociera w najdrobniejsze szczeliny.

czysty pilot


Cena: od 4 zł


Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: 5/5
Cena: 5/5
Skuteczność: dobrze czyści i dociera w najmniejsze zakamarki
Zapach: produkt bezzapachowy

W jaki sposób czyścicie piloty lub klawiatury?

Zobacz podobne posty

5 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty