Mydełko i myjka do ciała idealnym prezentem na święta. Zakupy z TK MAXX.

grudnia 24, 2017


Czasem małe drobiazgi mogą sprawić, że na naszych twarzach pojawi się uśmiech. Takie małe rzeczy a cieszą. Najważniejsze jest to w jaki sposób zaprezentujemy zapakowany prezent, przekażemy go komuś bliskiemu i z zaciekawieniem będziemy obserwować radość.

W zeszłym roku na Święta kupiłam sobie taki cudowny zestawik:

- Rękawica do masażu podczas kąpieli
- 2 mydełka

rękawica i mydełko

rękawica z naturalnego włosia


Rękawica jest bardzo dobra i wytrzymała. Miałam już wcześniej rękawicę do masażu ale jakoś dosyć szybko straciła swój kształt i właściwości masująco-drapiące. Ta jest dosyć solidnie wykonana. Z jednej strony ma gładką powierzchnię materiałową a z drugiej strony coś takiego jak gąbki sizalowe, idealne do drapania czy peelingu ciała.


rękawica kąpielowa

rękawica masująca

mydełko kąpielowe


Wspaniałe i całkiem spore mydełko o odświeżającym i przyjemnym zapachu. Można powiedzieć, że tak łatwo się go nie zużyje. Ja musiałam podzielić kostkę mydła na pół, żeby było poręcznie używać go na co dzień. Mydło ładnie się pieniło i pozostawiało bardzo delikatny zapach.


mydło do kąpieli

mydełka do kąpieli


Mogłoby się wydawać, że to tak niewiele ale te mydełka idealnie nadają się na prezent - szczególnie to jedno - przepięknie zapakowane od razu kojarzy mi się ze świętami.mydło o zapachu morskim


Muszę przyznać, że oba mydełka przypadły mi do gustu. Oba pachniały bardzo przyjemnie - nie jak coś "taniego" a jak mydełka ze "średniej" półki cenowej. Jestem zadowolona z tych drobnych zakupów.


prezent dla bliskich

mydło prezentowe


Jakie prezenty szykujecie w tym roku dla swoich bliskich?

Zobacz podobne posty

4 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty