Paczka testerska ze sklepu internetowego Naturaorganika.pl

grudnia 26, 2017


Prezentów moc w Wigilijną Noc! Święta a z nimi kojarzą mi się nie tylko smaczne potrawy, czas z rodziną, wolny czas od pracy i obowiązków ale to także czas miłości i wreszcie wolniejszego tempa we wszystkim. Tego roku nie czuję jakoś Świąt. Pod koniec listopada spadł śnieg, potem wszystko zniknęło, potem znowu się pojawił ale odrobinę. Choinkę ubrałam wyjątkowo późno. Przed Świętami dostałam jednak wyjątkową paczkę. Zobaczcie, co w niej było!

Nie znam osoby, która by nie lubiła prezentów. Każda niespodzianka może być wyjątkowa. Ja uwielbiam prezenty praktyczne - takie, które można używać a nie tylko postawić i odkurzać. Wyjątkowym i specjalnym prezentem okazała się przesyłka ze sklepu internetowego www.naturaorganika.pl

Dlaczego była to wyjątkowa paczka? Miałam możliwość wybrania sobie kilku przedmiotów. Sklep ma coraz większą ofertę więc jest w czym przebierać. Myślę, że z biegiem czasu pojawią się nie tylko nowe produkty ale także zupełnie inne marki. Wiadomo, że czas wnosi zmiany i wszystko musi się rozwinąć we własnym tempie.

Podziwiajcie!

sklep internetowy kosmetyki naturalne

Zawartość paczki:sklep internetowy naturaorganika


Paczki dla blogerek są paczkowane w praktyczne pudełka z wypełnieniem. Tak naprawdę, jest to już moja druga paczuszka testerska ze sklepu Naturaorganika.pl i już mam zamysł jak wykorzystam sobie to pudełeczko.

Sklep internetowy Naturaorganika.pl to sklep, który oferuje naturalne produkty - zarówno kosmetyki jak i zdrową żywność. W ofercie jest ponad 130 marek, zarówno znanych jak i niszowych. Każdy znajdzie coś dla siebie - kobiety, mężczyźni jak również maluchy.

Jeśli jeszcze nie znacie tego sklepu to gorąco Was zachęcam do obejrzenia oferty i złożenia zamówienia a na pewno nie pożałujecie!


naturaorganika kosmetyki

Logowana podkładka pod kubek już znalazła swoje zastosowanie!

paczka z kosmetykamiZapraszam do odwiedzenia strony:
Zobacz podobne posty

11 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty