Podsumowanie roku 2017 na blogu Magnetic Lips

grudnia 31, 2017Za kilka godzin, za kilka minut - nadejdzie NOWY, oby jeszcze lepszy ROK. Tak jak rok temu, kiedy po raz pierwszy obchodziłam blogowego Sylwestra pisząc Wam post podsumowujący moje działanie na blogu Magnetic Lips tak jak w tym roku przeszedł na to czas. Zobaczcie co się działo a co jeszcze przede mną!

Zapraszam na podsumowanie roku na blogu:
Magnetic Lips

Zacznijmy od początku:


♞Co udało mi się osiągnąć w roku 2017?

- Przede wszystkim udało mi się zwiększyć liczbę czytelników i odwiedzin. Nie kupowałam już płatnych promocji bloga a mimo to czytelnicy napływali, więc to mnie bardzo cieszy. Starałam się pisać regularnie, jednak od połowy roku moje sprawy życiowe nieco się pokomplikowały (czego może nie widać było po blogu) ale miałam o wiele mniej czasu, żeby odwiedzać blogi innych.


♞ Jakie są moje plany odnośnie bloga Magnetic Lips?

- Przede wszystkim kontynuować to, co robię nadal czyli pisanie recenzji, odkrywanie nowych kosmetyków i dzielenie się nimi z Wami. Mam nadzieję, że poznam w Nowym Roku wiele wspaniałych ludzi (zwłaszcza blogerów) oraz uda mi się poszerzyć moją wiedzę w dziedzinie seo, do czego ciągle dążę.


♞ Najpiękniejsze wspomnienie/wydarzenie z minionego roku?

- Miniony rok oceniam na bardzo dobry. Początek roku był nieco smutny, bo w moich planach i marzeniach nie szło tak gładko jak chciałam. Jednak wszystko rozwija się powoli i trzeba jeszcze cierpliwie poczekać na efekty, więc było sporo nerwów, stresu i strat finansowych. Od połowy roku było trochę lżej. W kwietniu udałam się na pierwsze, blogerskie spotkanie w Kielcach (blogotok) potem w maju na spotkanie Meet Beauty - poznałam tak kilka osób, które widziałam i czytałam jedynie w sieci. Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć również na Meet Beauty w roku 2018 - to moje małe marzenie! Myślę, że z tego roku najbardziej w pamięci utkwi mi spotkanie na Meet Beauty - poznanie m.in. Mai Sablewskiej i krótka rozmowa z tą cudowną, mądrą kobietą.


♞ Co bym chciała zmienić w Nowym Roku?

- Cieszę się, że blogspot ma możliwość publikacji zaplanowanej. Jednak w ostatnim czasie nawet i na to nie mam ochoty ani czasu. Przygniatają mnie sprawy codzienne, inne obowiązki (tworzenie banerów na potrzeby firmowe). Chciałabym mieć więcej czasu dla siebie a nie tylko spędzać wolny czas przed kompem, dlatego też mój instagram nadal kuleje. Zupełnie nie pamiętam o wrzucaniu zdjęć "na czasie" i o hastagowaniu ich. Mam nadzieję, że wreszcie się zorganizuje i wszystko będzie szło gładko :)

Garść danych statystycznych:

Blog Magnetic Lips powstał: 7.03.2016

Od tego czasu:

Obserwatorzy: 313
Opublikowane posty: 310 - łącznie z tym :)
Komentarze: 1263
Licznik: 582902

Fanpage Magnetic Lips na facebooku:

Fanpage powstał: 1.04.2016

Od tego czasu:

Polubienia: 961
Opublikowane posty: 191 (łącznie z dzisiejszym ostatnim)
Największy zasięg postów/posta: 8100K
- Komentarzy niestety nie jestem w stanie zliczyć :D


Instagram magnetic.lips

Profil powstał: 3.05.2016

Od tego czasu:

- Opublikowane posty: 189
- Obserwujących: 258
- Obserwowanych: 582
Bardzo dziękuję, że odwiedzacie mnie i komentujecie moje posty!

Wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU!

Zobacz podobne posty

3 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty