Regital Suplement diety na paznokcie, skórę i włosy

grudnia 26, 2018


Nie jestem systematyczna jeśli chodzi o przyjmowanie leków. Jednak, żeby mieć piękne paznokcie, włosy i skórę warto uzupełnić dietę o suplementy. Odpowiedni zestaw witamin wzmocni nasz organizm oraz poprawi wygląd. 

Ponad 1,5 roku temu otrzymałam do testów suplementy diety Regital. Nie wystawiłam jednak recenzji ponieważ całkiem zapomniałam, że mam zrobione zdjęcia. Jak sprawdził się u mnie Regital?

Zestaw suplementów wystarczy na miesiąc przy stosowaniu dwóch tabletek na dobę. Suplement diety Regital pozwala zachować zdrowe włosy, skórę, paznokcie dzięki zawartości witamin C, B2, A, biotyny, mikroelementów: jodu i cynku, selenu, skrzypu polnego.

regital

regital suplementy

W przypadku każdego suplementu efekty nie utrzymują się zbyt długo po zakończeniu kuracji. Włosy zdecydowanie się wzmocniły i znacznie mniej było ich na szczotce. Skóra nabrała blasku a paznokcie były bardziej wytrzymałe na czynniki zewnętrzne.

zdrowe włosy i paznokcie

witaminy regital

Tabletki są całkiem duże i ogromnym minusem dla mnie jest ich powierzchnia - nie są powleczone żelową osłonką, co sprawia, że będą szybciej rozpuszczać się w żołądku. To duży minus i staram się unikać tego typu tabletek ponieważ powodują one nadżerki lub inne problemy żołądkowe.

suplementy diety regital


Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: około miesiąc
Cena: od 20 zł
Skuteczność: zbilansowany zestaw witamin
Zapach: brakCzy stosujecie aktualnie jakieś suplementy?


Zobacz podobne posty

3 komentarze

  1. Z moja systematycznością jest mega na bakier;/ teraz zabrałam sie za jeżówkę na odpornosc zobaczymy jak długo wytrzymam;p

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Ostatnie posty