Marketing Bloga | Blogi, które obserwuję

czerwca 16, 2019


Rankingi, listy, statystyki to coś na co lubimy patrzeć i czytać. Lubimy porównywać i analizować. To wyznaczniki, które pokazują jak daleko lub jak blisko jesteśmy sukcesu. A jeśli sukces wyznaczamy sami bez zbędnych tabelek? Zobacz, czy jesteś na mojej liście TOP 10 ulubionych blogów.
Odkąd prowadzę bloga obserwuję i czytam głównie blogi kosmetyczne. Lubię pooglądać makijaże, stylizacje paznokci, jak również poczytać o pielęgnacji ciała i twarzy. Rzadziej wybieram blogi fotograficzne, kulinarne, wnętrzarskie. W ogóle nie śledzę tematyki parentingowej.

Postanowiłam stworzyć listę swoich ulubionych blogów na które bardzo często wchodzę. Nie zawsze jednak komentuję. Wybaczcie.

Kolejność na liście jest zupełnie przypadkowa i nie ma znaczenia. Zobaczcie!


Na początku mojej przygody z blogiem bardzo dużo czerpałam wiedzy z bloga https://www.mypastellife.pl/. Dzięki Gosi zmieniałam swój blog według własnych upodobań. Wszystko było o wiele łatwiejsze z każdą jej wskazówką.

Podziwiałam piękne szablony i układy u http://www.immenseness.pl/http://www.jakpiekniebyckobieta.pl/. Cicho zazdrościłam przepięknych zdjęć u http://kosmetycznyfronesis.blogspot.com/ oraz uczyłam się makijażu krok po kroku z http://www.elalismakeup.pl/.

Powyżej wymienione blogi nadają się idealnie na każdy dzień przy ulubionej kawie lub herbacie. Można się przy nich doskonale zrelaksować i poczytać prawie o wszystkim. Od tematów kosmetycznych po luźne, babskie sprawy.

Poznajcie blogi dziewczyn i koniecznie dodajcie je do swojej listy do obserwowania!

Dajcie znać, czy któreś z wymienionych znacie i już obserwujecie :)
Zobacz podobne posty

4 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Ostatnie posty