Bibułki matujące do twarzy

maja 23, 2016

Bibułki matujące to świetna sprawa - szczególnie teraz gdy zbliżają się upały a chcemy dobrze wyglądać i pozbyć się nadmiernego świecenia buzi. Nie zawsze mamy przy sobie wszystkie akcesoria: puder, pędzel, lustereczko :) Bibułki zajmują bardzo mało miejsca i można je nosić nawet w kieszeni. Koniec z błyszczeniem buzi! W prosty i tani sposób możemy się tego pozbyć! Zobaczcie!
bibułki do cery tłustej

Bibułki kupiłam na aliexpress.com na próbę ponieważ nie chciałam wydawać 7-10 zł na coś czego nie zużyję. Muszę przyznać, że nie korzystam codziennie, a od czasu do czasu. Ale sprawdzają się świetnie. Po co, więc wydawać tyle pieniędzy na coś co można kupić za około 1zł (0,28$)
Bibułek jest aż 50 sztuk więc starczy na jakiś czas. Są cieniutkie i niebieskie. Całość zapakowana w małe, kartonikowe pudełeczko.
bibułki do cery tłustejTak, jak wspomniałam wcześniej świetnie się sprawdzą w nagłych sytuacjach, w podróży i gdziekolwiek chcemy - usuną szybko nadmiar sebum czy też pudru. Są świetną alternatywą na upały!
Warto kupić i spróbować. Jeśli jednak przekonamy się do tego kawałka papieru - możemy kupić następnym razem coś droższego dla porównania :)
bibułki cera trądzikowa


Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: 4/5
Cena: 5/5
Skuteczność: matuje buzię na krótki czas, ale sprawdza się w nagłych sytuacjach
Zapach: brak


Co sądzicie o bibułkach matujących?
Czy używacie ich?
Jakie polecacie firmy?


Zobacz podobne posty

2 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty