Płyn do kąpieli stóp ZIAJA PRO

maja 05, 2016

Specjalna seria do pielęgnacji stóp firmy ZIAJA PRO w skład której wchodzi poniższy koncentrat pozwala zadbać nie tylko o nasze stopy ale również chroni je przed grzybicą czy innymi bakteriami.płyn do kąpieli stóp ziaja


Dlaczego nie jest to ŻEL tylko KONCENTRAT?Wystarczy dodać jedynie 2 pompki do 3 litrów wody aby uzyskać pianę. Przez co, koncentrat jest bardziej wydajny niż tradycyjny żel.Warto również podkreślić, że prezentowany PŁYN do pielęgnacji stóp ma naturalne pH.


Pojemność butelki to aż 500 ml - wystarczy na kilkanaście zabiegów lub na długi czas do użytku własnego, domowego - tak jak ja stosuję.Zerknijmy na etykietę - zastosowanie oraz skład produktu:płyn do kąpieli stóp ziaja
W substancjach aktywnych pojawia się prowitamina B5 (D-panthenol) odpowiedzialna za łagodzenie podrażnień i szybszą regenerację otarć naszych stóp czy pięt.


Kora dębu spełnia tutaj działanie antyseptyczne, ochronne przed wirusami oraz przyspieszające gojenie się ran.


Jak PŁYN wygląda z bliska?koncentrat do kąpieli stóp ziaja proJest lejący i ma żółtą barwę - podobnie jak prawie żółty jest peeling również z tej serii do pielęgnacji stóp. Jeśli natomiast chodzi o zapach, produkt nie pachnie ładnie. Pachnie ziołami. Praktycznie nie wyczuwam trawy cytrynowej, która jest w składzie. Zapach to jedyny minus tego produktu. Plusem jest na pewno doskonałe "rozmiękczenie" skóry stóp, dzięki czemu jest ona przygotowana do dalszych zabiegów.
Cena: 14-16 zł

Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: 5/5
Cena: 5/5
Skuteczność: ochrona przed grzybicą i bakteriami oraz pielęgnacja zrogowaciałego naskórka 
Zapach: ziołowy?


Jak dbacie o swoje stopy? Czy przekonuje Was ten produkt?
Mnie zachęca i cena i pojemność produktu przedstawionego powyżej a Was?

Zobacz podobne posty

0 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty