Widzimy się na #MeetBeauty

maja 18, 2017Od największego wydarzenia w Polsce zrzeszającego 300 wspaniałych blogerów i vlogerów dzieli nas dokładnie 1 dzień i kilkanaście godzin. Kto z Was już nie może się doczekać?


Kilka dni wstecz oraz plany i przygotowania:


29.04 - wiadomość do hotelu, czy mają jeszcze wolne miejsca
4.05 rezerwacja hotelu
15.05 zakup nawigacji samochodowej, bo chociaż moja w telefonie nigdy mnie nie zawiodła to przecież warto mieć dwie bo mój telefon pójdzie na Meet Beauty ze mną a sama przecież nie jadę
16-18.05 wciąż myślę, co ze sobą zabrać, żeby niczego mi nie brakowało i żebym nie miała wrażenia, że o czymś zapomniałam
19.05 pakowanie się do podróży
20.05 - wyjazd wcześnie rano


Jestem po raz pierwszy na takim spotkaniu i długo też zastanawiałam się nad warsztatami. Niestety lub i nawet na moją korzyść - nie musiałam się zbyt długo zastanawiać. Tak ułożyli plan całej imprezy, że wykłady zachodzą na warsztaty. Na #blogotoku, który odbył się jakiś czas temu było zupełnie inaczej - warsztaty były po wykładach a zapisać można się było przy rejestracji. Kto przyszedł wcześniej ten miał duży wybór i przede wszystkim miejsc było naprawdę sporo.

Ostatecznie planowałam wybrać się na dwa warsztaty Meet Beauty - 1 makijażowy i 1 z rzęsami. Niestety w ciągu 8 minut od rozpoczęcia zapisów... widziałam jedno miejsce na rzęsy i gdy kliknęłam ciesząc się, że właśnie się załapałam - na stronie wyskoczył błąd. Takim oto sposobem nie zapisałam się na ŻADEN warsztat i nie musiałam nic wybierać.
Zdecydowanie wolę posiedzieć na wykładach i poznać Red Lipstick Monster :)


Bardzo jestem ciekawa czy ktoś z moich czytelników i obserwatorów bloga też wybiera się na Meet Beauty! Dajcie znać w komentarzu, kto z Was jedzie - może uda się spotkać i pogadać!


Oby pogoda dopisała bo jak na razie jest pięknie!

P.S Przypominam Wam o trwającym rozdaniu - obecnie TYLKO 22 osoby wzięły w nim udział a co za tym idzie - rozdanie zostanie przedłużone i wkrótce pojawi się taka informacja z przypominajką i przedłużeniem. Pamiętajcie, że nagrody wygrywacie ZA DARMO wystarczy tylko wypełnić formularz.

Buziaki!Zobacz podobne posty

6 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty