Delia - Kremy pielęgnacyjne oraz produkty do paznokci

maja 15, 2018


Znacie kosmetyki marki Delia? Jeśli jeszcze nie używałyście żadnego produktu tej firmy to czas najwyższy to zmienić. Na mojej półce zagościły kremy do rąk oraz produkty do paznokci. Jak się sprawdziły i które z nich polubiłam? Zapraszam na post!

Na pierwszy rzut - kremy do rąk Delia. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie testowałam aż czterech kremów na raz. Każdy z nich pachniał wyjątkowo ale najbardziej do gustu przypadł mi zielony - oliwkowy. Każdy z nich miał inne zadanie do spełnienia: wygładzenie, nawilżenie, odżywienie.
Zmywacz do paznokci - acetonowy jak również zmywacz bez acetonu w wygodnej buteleczce z nasączoną gąbką. Pierwszy raz używałam czegoś takiego. W sumie każda z nas może to zrobić w domu - wystarczy jakiś pojemnik, gąbka i oczywiście zmywacz. Dzięki temu oszczędzamy duże ilości wacików do paznokci oraz nie musimy potem niczego sprzątać - wystarczy, że zanurzymy paznokieć w butelce z gąbką nasączonej zmywaczem. Oprócz zmywaczy był również odtłuszczacz. Zapach produktu całkiem przyjemny jak na odtłuszczacz.O paznokcie trzeba dbać. Ja systematycznie staram się robić manicure biologiczny raz w tygodniu. Z hybrydami bywa różnie ze względu na to, że zazwyczaj staram się je zrobić perfekcyjnie - pochłaniają mi dużo czasu. Delia oferuje m.in. dwa produkty do pielęgnacji paznokci. Odżywka z ceramidami - używam ją od ponad 2 miesięcy i myślę, że dobrze wpłynęła na moje paznokcie. Po zastosowaniu odżywki moje paznokcie znacznie się wzmocniły, nie mają przebarwień oraz wyglądają na naturalne. Natomiast żel do usuwania skórek z Delii kompletnie się u mnie nie sprawdził. Mam wrażenie, że jest dla moich skórek za słaby. Muszę posmarować kilka razy skórki i dopiero znacznie łatwiej mi je odsunąć niż bez płynu. Mimo wszystko - nie jestem zadowolona z żelu do skórek.
Który z prezentowanych produktów Delii chciałabyś przetestować?

Zobacz podobne posty

5 komentarze

 1. fajny zestaw, chętnie przygarnęłabym wszystkie kremy do rąk bo szybko je zużywam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie mają kolorowe opakowania - podoba mi się :D Kremy do rąk zużywam na kilogramy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kremy średnie, ale zmywacz w gąbce lubię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szata graficzna wpada w oko :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty