Pierre Rene i Neess Nowości kosmetyczne do paznokci

czerwca 21, 2018


Dzięki uczestniczeniu w Meet Beauty w tym roku zawiązałam nie tylko nowe znajomości ale także poznałam nowe kosmetyki i marki. W dzisiejszym poście zaprezentuję Wam nowości jakie pojawiły się niedawno na rynku od dwóch marek: Neess oraz Pierre Rene. Zapraszam!

Oto nowości, które otrzymałam podczas blogerskiego spotkania Meet Beauty w Warszawie 2018r.

Markę Pierre Rene kojarzę głównie z produktami do makijażu, więc zupełnym zaskoczeniem były dla mnie produkty do paznokci. Widać jednak, że firma doskonale się rozwija i próbuje sił w innych kategoriach beauty. Miałam przyjemność testowania lakierów hybrydowych oraz olejku z Pierre Rene i jestem pozytywnie zaskoczona. Lakiery wytrzymują na naturalnych paznokciach około 11 dni bez naruszenia ich warstwy. Po takim czasie zdjęłam swoje hybrydy głównie ze względu na odrost. Lakier jednak bardzo dobrze wytrzymał różne przygody: pisanie na klawiaturze, reakcje na środki chemiczne, sprzątanie, kąpiele itp. Kolor oraz połysk - bez uszczerbku. Lakier nie kurczy się, nie zmienia swojej struktury ani barwy. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Buteleczka lakieru Pierre Rene to koszt od 20 do 29 zł.

Oliwka bardzo dobrze sprawdza się w pielęgnacji pomalowanych jak również nie pokrytych lakierem paznokci i skórek wokół paznokci. Idealne wykończenie każdego manicure.


neess

Z firmy Neess testowałam na razie bazę pod lakier hybrydowy i jest przecudna! Jestem pod ogromnym wrażeniem tej bazy ponieważ jest to niezwykła rewolucja w aplikacji lakieru hybrydowego. Najbardziej podczas robienia paznokci hybrydowych zniechęca mnie ich ściąganie. Nie znoszę odrostów. Już po tygodniu ściągam paznokcie hybrydowe a ich ponowne nałożenie zajmuje mi kilka godzin ponieważ staram się to zrobić perfekcyjnie.

Dzięki bazie z Neess aplikacja lakieru hybrydowego odbywa się w ciągu kilku minut - wystarczy użyć cleanera, nałożyć bazę, poczekać chwilę, nałożyć jeszcze jedną warstwę i zaaplikować lakier. Następnie wkładamy paznokcie pod lampę UV/LED i nakładamy po utwardzeniu ewentualnie drugą warstwę lakieru, następnie top i koniec! Zdejmowanie lakieru hybrydowego jest jeszcze prostsze! Wystarczy podwadzić lekko warstwę lakieru np. patyczkiem bambusowym aby ściągnąć cały lakier z paznokcia bez użycia acetonu i bez piłowania.

lakiery hybrydowe neess


Co sądzicie o tych produktach?

Zobacz podobne posty

4 komentarze

 1. O bazie peel-off słyszałam, ale opinie są skrajne, bo niektórym schodzi z płytką paznokcia :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam styczności z tymi produktami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa i praktyczna ta baza od Neess

  OdpowiedzUsuń
 4. O tej bazie słyszałam wiele dobrego ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Archiwum

Ostatnie posty