Pierre Rene Powder Contouring

lipca 08, 2019


Bardzo rzadko się maluję ale jeśli już - to staram się robić to najdokładniej i najlepiej jak tylko umiem. Dobrze, jeśli do makijażu mamy dostępne profesjonalne produkty. Czy do takich produktów można zaliczyć paletkę do konturowania?

Paletka jest bardzo poręczna i ma w sobie aż trzy opcje kolorystyczne:
- konturuje
- brązuje
- rozświetla

Paletka nadaje się doskonale do podróży jako mały i podręczny kosmetyk. Wystarczy użyć odrobiny cienia aby kontury były widoczne na twarzy. Produkt ładnie i łatwo się rozprowadza - nie pozostawia smug, dobrze się blenduje.


Paletka do konturowania z Pierre Rene posiada wygodne opakowanie. Można by pokusić się jeszcze o wersję z lusterkiem - wtedy to dopiero była by rozpusta :) Przezroczyste opakowanie sprawia, że wiemy ile produktu pozostało oraz jakie dokładnie mamy odcienie pod ręką.



Do konturowania twarzy używam ściętego pędzelka - jest doskonały także do różu. Do mieszania kolorów sprawdzi się pędzelek z bardziej szpiczastą końcówką. Moje pędzle z firmy LancrOne służą mi już kilka lat i jak na razie jeszcze drugie tyle mi posłużą. Myślę jednak o zakupie dodatkowych pędzli - nawet takich tylko do zdjęć.




Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: -
Cena: ok. 35 zł
Skuteczność: dobra jakość kolorystyczna i trwałość produktu
Zapach: brak



Czy skusiłybyście się na ten produkt?

Zobacz podobne posty

1 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Ostatnie posty