MIZON maski do twarzy Wzmacniająca i Nawadniająca

sierpnia 05, 2019


Maski w płacie królują co jakiś czas w mojej codziennej pielęgnacji. Najczęściej korzystam w nich podczas weekendu. Choć są dla mnie zupełnie niewydajne a tylko dobre na raz - nie warto ich zupełnie przekreślać.

Wypróbowałam dwie maseczki:
1. Wzmacniającą z ekstraktem z cytryny
2. Nawadniającą z ekstraktem z zielonej herbaty

Patrząc na składy maseczek - trochę zniechęcają (PEGi, gliceryna, EDTA,, Xantan Gum). Jeśli chodzi jednak o działanie to obie zachowują się podobnie na mojej skórze - dobrze nawilżają i nie pozostawiają skóry ściągniętej. Przy dłuższej aplikacji może jednak wystąpić efekt pieczenia skóry.Maseczki z Mizona stosowałam u siebie po raz pierwszy. Właściwie to niczym nie różnią się od masek z Missha lub innych w płacie. Są równie dobrze nasączone. Mam jednak wrażenie, że maski Mizon czy Missha to dla mnie marki dosyć drogeryjne. Fajnie było by jednak kiedyś odkryć maskę pachnącą zupełną naturą i z dobrym składem. Te niestety mają chemiczny zapach i pozostawiają mieszane uczucia.


Maska dogłębnie nawadniająca - doskonała dla cery suchej. Zawiera w składzie ekstrakt z zielonej herbaty, alantoinę i kwas hialuronowy. Maska doskonale nawilża i dodaje skórze witalności. Maskę należy pozostawić na oczyszczonej skórze przez ok. 10-20 min. a pozostałe serum wklepać w skórę. 


Maska wzmacniająca - doskonała dla cery zmęczonej i poszarzałej. Zawiera w składzie ekstrakt z cytryny, kwas hialuronowy, allantoinę. Doskonale odżywia skórę i dodaje jej witalności.Podsumowując:

Opakowanie: 5/5
Wydajność: na raz
Cena: ok. 10zł
Skuteczność: szybkość aplikacji i natychmiastowe nawilżenie skóry oraz przywrócenie jej blasku
Zapach: zależny od rodzaju maski ale nieco chemiczny i sztuczny

Zobacz podobne posty

0 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny!
Motywuję mnie to do pracy nad blogiem i wiem, że nie jest to czas stracony.
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu
- komentarze tego typu nie będą publikowane.


Ostatnie posty